Závěrečný závodní večírek


Jo! Poslední oficiální trénink je tu! Rozhýbeme, zahřejeme, pověsíme závodní kartičky, do kterých budeme označovat jednotlivá kola, na místo svatováclavské kapličky. 3, 2, 1 a…Mákni si! Je odstartován závod na
10 kol v lesoparku, z kámošek se na chvíli stávají soupeřivé šelmy.
Trasa dlouhá 5,6 km, vedro a dusno jako v prádelně, to je ta pravá zkouška pro naše borky! A pojďme se podívat na výsledky!

1.místo Jana K. čas 35:20

2.místo Jana S. čas 42:30

3.místo Petra K. čas 42:40

4.místo Gabča R. čas 42:43

5.místo Marcela čas 45:14

6.místo Jana N. čas 47:20

Velká gratulace, holky!!!

Po závodu se k nám přidává Naďa, Marie a Petra Š., Daník s Aleškem losují tombolu a my výskáme blahem a obdivem cenu od Marcely – vlastnoruční výtvarné dílo!

A další překvapení! Kočky makačky vyběhaly školnímu atletickému klubu ŠAKAL 10 házecích raket NERF! Díky, holky, předáme oddílu!

A je tu prázdninová výzva: Než se opět v září sejdeme, slibujeme, že se hýbati budeme, sladkostí žráti nebudeme, páč první trénink – čeká nás boj samé se sebou – 10 koleček jako dnes a snaha zlepšit svůj čas!
Holky, které dnes neběžely, mohou si to kdykoli stopnout. I vy, kteří tyto řádky čtete a chtěli byste se k nám od září přidat, i vy si to stopněte! Stačí zvládnout i rychlou chůzí!

Krásné léto a děkujeme, že jste s námi do toho šly!

Vaše Alice a Bětka

Trenérky kondičního běhu při Českém atletickém svazu